NeedCord.COM ✆ +38(073)7339888

текстильні шнури різних кольорів та діаметрів від виробника.

cart

Фіолетовий темний текстильний шнур
код товару 4-1-77 Вязаный шнур 4мм [object Object]
Ø 4 мм 2.27 г/м залишки


Фіолетовий темний - це кольорова гама, яка символізує розумність, мудрість та креативність. Він також асоціюється зі спокоєм та глибокими почуттями.

Шнури цього кольору використовуються в різних галузях, включаючи дизайнерські проекти, виготовлення прикрас і т.д. Вони створюють враження глибини та загадковості в будь-якому виробі.

Фіолетовий темний добре поєднується з кольорами, які знаходяться в його сусідстві на колірному колесі - червоним та синім. Також він гармонійно доповнює темні відтінки зеленого та блакитного кольорів.

Для більшої контрастності можна поєднувати фіолетовий темний з яскравими відтінками жовтого кольору, а також з нейтральними відтінками бежевого чи сірого.

У нас ви можете придбати текстильні шнури фіолетового темного кольору різних діаметрів - від 2 до 5 міліметрів. Ми гарантуємо високу якість продукції та широкий вибір відтінків для будь-якого вашого проекту.  • в наявності - шнур у наявності і можна вибрати потрібну довжину з доступних бобін розміром від 100 до 800м.
  • залишки - залишилася мала кількість на складі. Менш ніж 300 метрів або менше 2х бобін.
  • очікується - буде доступний протягом наступних тижнів.
  • відсутній - шнур недоступний протягом наступних тижнів.  • Тон кольору може відрізнятись у різних партіях і може відрізнятись від фото.